Outlet A

Apie mus

Elektroninė parduotuvė OutletA yra šeimos verslas, gimęs iš asmeninių poreikių turėti kokybiškus daiktus už patrauklias kainas. Praleidus daug laiko ieškant kažko išskirtinio sau, gimė idėja – pasidalyti gerais pasiūlymais su visais!

Visus procesus valdome patys, be trečiųjų šalių įsikišimo, tai leidžia mums sutaupyti didelius kaštus ir išlaikyti patrauklias kainas. Stengiamės maksimaliai optimizuoti ir automatizuoti visus procesus, kad galėtumėme pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį kiekvienam klientui.

OutletA – vardinių prekių ženklų išparduotuvė, kurioje galite rasti garsiausių pasaulyje vardų prekes patraukliomis kainomis. Visos parduodamos prekės yra originalios ir sertifikuotos. Dirbame tik su patikimais ir aukščiausią kokybę garantuojančiais tiekėjais. Stengiamės derinti geriausias kainas, pristatymo laiką ir kokybišką aptarnavimą. Esame už greitą ir pagarbų bendravimą su klientais. Norime augti ir tobulėti, todėl mielai priimsime patarimus ir objektyvią kritiką, kuri galėtų padėti eiti į priekį.

Scroll To Top
Close
Close
Pradžia
0 Norai
0 Krepšelis
Close

Mano krepšelis

Pirkinių krepšelis tuščias

Tęsti apsipirkimą